Witam Państwa na stronie internetowej poświęconej mojej twórczości. Znajdziecie tu informacje na temat moich książek. Od Państwa będzie zależało, jak ta strona będzie wyglądała.

Moja pierwsza powieść Rozwodniątko nie zainteresowała żadnego dużego wydawnictwa. Pocieszam się myślą, że autorce Harry'ego Pottera też początkowo wielu wydawców odmówiło współpracy. W końcu wydałam ją dzięki wydawnictwu, które nie zajmuje się reklamowaniem i dystrybucją książek do księgarń - sprzedawane są wyłącznie drogą internetową. Dlatego nie jest ona dostępna w żadnej księgarni.

Nie każdy jest biegły w surfowaniu w sieci, jest wiele osób, które, przed decyzją o kupnie książki, chcą ją wziąć do ręki, przekartkować i poczuć zapach farby drukarskiej. Mając codzienny kontakt z olbrzymią ilością ludzi, podjęłam decyzję, by sama zacząć promować Rozwodniątko. Zaskoczyło mnie zainteresowanie, życzliwe przyjęcie mojej twórczości, a przede wszystkim - olbrzymia ilość ciepłych słów, jakie mi przekazują czytelniczki. Po prostu, książka bardzo się podoba.

W związku z tym, że internet to teraz potęga, bardzo proszę wszystkie czytelniczki o zamieszczenie na forum garści przemyśleń na temat moich książek. Każda sympatyczna uwaga ma szansę zachęcić do przeczytania kilka kolejnych osób.

Swoje książki wydaję pod pseudonimem. Są pisane w pierwszej osobie a nie chciałabym, żeby ktoś myślał, że to mój życiorys.

W związku z tym, że większość czytelniczek to moje pacjentki, zachęcam również do dyskutowania na forum na inne tematy niż książka. Lekarza, szczególnie ginekologa, wybiera się patrząc również na to, czy pasuje mentalnie.

Mój gabinet odwiedza rocznie kilka tysięcy kobiet. Są to mieszkanki jednego regionu i wiele z nich nadaje na podobnych falach, ja to czuję. Borykacie się z podobnymi problemami: z dziećmi, mężem, w pracy, z samymi sobą. Czasami wychowujecie dzieci z dala od rodziny i czujecie się całkowicie odcięte od świata. Spróbujcie na tej stronie o tym porozmawiać.

Kobieta, kiedy się wygada, już czuje się lepiej. A może uda się wam sobie inaczej pomóc. Jedna z was może ma samochód, inna dom z ogrodem, możecie się spotkać. Możecie się wybrać wspólnie do kina, są seanse dla matek z małymi dziećmi. Kiedy jedna musi pilnie wyjść, inna może zaopiekować się jej dzieckiem.

Mnóstwo z was jest po rozwodzie i nie dajecie sobie rady z nową sytuacją. Porozmawiajcie o tym. Nie jesteście same. Wykorzystajcie to, że łączy Was moja książka i ja, wasz lekarz.

Życzę miłej lektury.